výbor ČBA: Únorové setkání členů ČBA

Nová bonsajová sezona začíná s ní jsou tady i první akce roku 2023..
01.02.2023  přečteno: 483x,  kat.:bonsaje

Česká bonsajova asociace otevírá bonsajový rok 2023 již tradičním setkáním členů ČBA v BC Libčany.

Setkání se uskuteční v sobotu 4. unora 2023 a otevře ho v 10 hodin úvodním slovem prezident ČBA Ivan Macháček. Seznámí vás s plány asociace na rok 2023, ve kterém nás hned v dubnu čeká nejenom výstavní kongres ČBA, ale i výstava Evropské bonsajové asociace, která se také uskuteční na výstavišti Flora Olomouc.

Na programu setkání bude volná dílna, kde si celý den mohou návštěvníci pod dohledem zkušených odborníků (např. Vašek Novák, Igor Bárta, Luboš Šebek, Jaroslav Pišl, Oldřich Kašpar a další) natvarovat své stromky či diskutovat nad přineseným materiálem.

Zajímavým bodem programu bude od 11 hodin i přednáška Luboše Šebka na téma vyzvedávání a následná péče o modříny i s ukázkami vyzvednutých jamadori. Luboš vám prozradí nejen své fígle, ale předá i zajímavé typy na pěstování těchto dřevin či zodpoví veškeré vaše dotazy.

Věříme, že nejen díky výše uvedenému programu, ale i možnosti setkání a diskuse se členy ČBA, si důležité datum 4. 2. 2023 poznamenáte do svých kalendářů červeným písmem!

Těšíme se na Vás!
Výbor ČBA

 Luboš Šebek při práci na modřínech, asistence Karel Voříšek

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů