redakce: Vánoční nabídka magazínu Bonsaje a japonské zahrady

Tradičně slevy, zajímavé čtení a radost pod stromečkem...
03.12.2022  přečteno: 291x,  kat.:bonsaje

1. ROČNÍK 2022 magazínu BONSAJE A JAPONSKÉ ZAHRADY: komplet čísel 69, 70, 71 a 72, která vyšla v letošním roce. Cena po slevě 699 Kč + v ČR neplatíte poštovné (platba předem na účet).

 Obálky ročníku 2022

Za stejnou cenu můžete mít i ročníky starší, např. 2021 nebo 2020...

2. KNIHA PRO ZAČÍNAJÍCÍ PĚSTITELE BONSAJÍ:

Kniha Bonsai nejen v paneláku je ideálním vánočním dárkem pro všechny, kteří se bonsajím věnují na amatérské úrovni nebo teprve chtějí začít. V této publikaci o rozsahu 200 stran jsou zároveň jako v jediné na našem trhu popsány postupy pěstování pokojových bonsají včetně výčtu a charakteristik jednotlivých druhů. A protože k bonsajím patří neodmyslitelně i zahrady v japonském stylu, suiseki a kapři Koi, najdete v nabízené knize také základní informace o zahradních realizacích budovaných v tradičním asijském duchu, návody na práci se suiseki či rady pro chov klenotů našich jezírek. Cena 198 Kč + poštovné (platba předem na účet).

Titulní strana knihyNávody na pěstování jednotlivých druhů bonsajíNářadí a pomůcky...Postupy tvarování

3. KNIHA PRO VŠECHNY, KTEŘÍ HLEDAJÍ INSPIRACI:

Publikace Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku, je určena všem, kterým učaroval kouzelný svět bonsají, zahrad v japonském stylu, kamenů, lamp, suiseki a jezírek s Koi. Na 205 stranách najdete pohledy nejen do zahrad a sbírek našich pěstitelů, ale i evropských a japonských mistrů. A základní informace najdete také o realizaci cest, branek, práci s tvarovanými stromy nebo zahradními kameny aj. Cena 198 Kč + poštovné (platba předem na účet).

Titulní strana knihyRůzné typy zahrad...Realizace jednotlivých prvkůJak na tvarované stromyNávody na umístění bonsají v zahradě

JAK OBJEDNÁVAT

Pokud máte o některou z našich vánočních nabídek zájem, jednoduše nám napište na e-mailovou adresu servis@bonsai-dnes.cz, co jste si vybrali + adresu, kam máme zásilku doručit. A pak se již můžete jenom těšit na hezké počtení či pokoukání :) Zavolat nám můžete také na číslo 602 840 237, kde s Vámi vyřídíme vše potřebné.

Všechny zásilky od nás odcházejí OKAMŽITĚ po připsání finanční částky na náš účet.

Klidné prožití Vánoc, normální rok 2023 a hodně zdraví i úspěchů nejen při pěstování bonsají Vám přeje redakce.

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů