Výbor ČBA: Novoroční setkání členů ČBA v Libčanech

Pozvánka na tradiční akci pro členy České bonsajové asociace...
01.01.2022  přečteno: 384x,  kat.:bonsaje

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA

Po roce plném omezení, který nám bonsajově zpříjemnila snad jen národní výstava v Kroměříži, bychom se rádi vrátili do plánovaného módu akcí a setkání, který jsme v minulých letech začali realizovat a určitě v něm chceme pokračovat.

Proto bychom vás moc rádi pozvali na Novoroční setkání členů ČBA, které se uskuteční v sobotu 29. 1. 2022 od 10 hodin v Bonsai centru Libčany.

Jak jste si již zvykli, toto se setkání je nejen o navázání nových přátelství a povídání, ale hlavně o práci či jen diskuzi nad přinesenými rostlinami členů. A aby v tom členové nebyli sami, k dispozici jim budou radou či pomocí přední osobnosti české bonsajové scény jako např. Václav Novák, Libor Slatinka, Oldřich Kašpar, Jarda Pišl, Igor Bárta a další.

Na setkání budete moci diskutovat i s prezidentem ČBA Ivanem Macháčkem, který vám nastíní aktivity a vize výboru ČBA na rok 2022. Jedním z hlavních témat bude i chystaná XXV. mezinárodní výstava bonsají a suiseki, která se uskuteční již ve dnech 22.-24.dubna na výstavišti v Lysé nad Labem.

Na setkání budete moci zaplatit i členské příspěvky na rok 2022, jejichž výše zůstala nezměněna a je stále ve výši 300,-Kč na rok.

Vy, kteří se nezúčastníte, můžete členské příspěvky posílat převodem na účet číslo 168030668 / banka 0300. Po zaplacení nás informujte o provedené platbě na mailové adrese info@cba-bonsai.cz

Na závěr bychom vám všem chtěli popřát krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný rok 2022. Snad již bez omezení…..

Na setkání s vámi se těší Výbor ČBA

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů