redakce: Novoroční nabídka magazínu (ročník 2020) se slevou...

Stejně jako každý rok, máme pro vás i letos nabídku zlevněných setů časopisu.
28.12.2020  přečteno: 345x,  kat.:bonsaje

Nabídku časopisů, které si můžete spolu s dárkem v podobě kalendáře formátu A4 s exklusivními fotografiemi bonsají z evropských výstav až do 15. ledna 2021 objednat.

Titulni strana kalendare a ukazkove listy

Na komplety časopisů je sleva, nástěnný kalendář získáváte jako bonus zdarma! A které ročníky magazínu to jsou?

1. ROČNÍK 2020 magazínu BONSAJE A JAPONSKÉ ZAHRADY: komplet čísel 61, 62, 63 a 64, která vyšla v letošním roce. Cena 796 Kč + v ČR neplatíte poštovné (platba předem na účet). A navíc získáváte jako dárek zdarma nástěnný kalendář s fotografiemi bonsají.

Obalky rocniku 2020

2. ROČNÍK 2019 magazínu BONSAJE A JAPONSKÉ ZAHRADY: komplet čísel 57, 58, 59 a 60, která vyšla v letošním roce. Cena 796 Kč + v ČR neplatíte poštovné (platba předem na účet). A navíc získáváte jako dárek zdarma nástěnný kalendář s fotografiemi bonsají.

  Titulní strany magazínu, ročník 2019

3. KNIHA PRO ZAČÍNAJÍCÍ PĚSTITELE BONSAJÍ:

Kniha Bonsai nejen v paneláku je ideálním vánočním dárkem pro všechny, kteří se bonsajím věnují na amatérské úrovni nebo teprve chtějí začít. V této publikaci o rozsahu 200 stran jsou zároveň jako v jediné na našem trhu popsány postupy pěstování pokojových bonsají včetně výčtu a charakteristik jednotlivých druhů. A protože k bonsajím patří neodmyslitelně i zahrady v japonském stylu, suiseki a kapři Koi, najdete v nabízené knize také základní informace o zahradních realizacích budovaných v tradičním asijském duchu, návody na práci se suiseki či rady pro chov klenotů našich jezírek. Cena 198 Kč + v ČR neplatíte poštovné (platba předem na účet).

Titulní strana knihyNávody na pěstování jednotlivých druhů bonsajíNářadí a pomůcky...Postupy tvarování

4. KNIHA PRO VŠECHNY, KTEŘÍ HLEDAJÍ INSPIRACI:

Publikace Bonsaje a zahrady nejen v Japonsku, je určena všem, kterým učaroval kouzelný svět bonsají, zahrad v japonském stylu, kamenů, lamp, suiseki a jezírek s Koi. Na 205 stranách najdete pohledy nejen do zahrad a sbírek našich pěstitelů, ale i evropských a japonských mistrů. A základní informace najdete také o realizaci cest, branek, práci s tvarovanými stromy nebo zahradními kameny aj. Cena 198 Kč + v ČR neplatíte poštovné (platba předem na účet).

Titulní strana knihyRůzné typy zahrad...Realizace jednotlivých prvkůJak na tvarované stromyNávody na umístění bonsají v zahradě

JAK OBJEDNÁVAT

Pokud máte o některou z našich vánočních nabídek zájem, jednoduše nám napište na e-mailovou adresu servis@bonsai-dnes.cz, co jste si vybrali + adresu, kam máme zásilku na dobírku doručit. A pak se již můžete jenom těšit na hezké počtení či pokoukání :) Zavolat nám můžete také na číslo 723 988 662 nebo 602 840 237, kde s Vámi vyřídíme vše potřebné.

Všechny zásilky od nás odcházejí OKAMŽITĚ po připsání finanční částky na náš účet.

Klidné prožití Vánoc, hodně zdraví a úspěchy nejen při pěstování bonsají Vám přeje redakce.

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2021 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů