Ivan Macháček: Udělení akreditace Velvyslanectví Japonska v ČR Kongresu a výstavě EBA 2020

Důležitá zpráva pro přípravný výbor i natěšené návštěvníky...
20.12.2019  přečteno: 386x,  kat.:bonsaje

Vážení přátelé bonsají,

S radostí Vám oznamuji, že našemu Kongresu a výstavě EBA (EBA Convention 2020), které pořádáme společně s Výstavištěm Kroměříž, byla Velvyslanectvím Japonska v České republice udělena akreditace v rámci oslav 100. výročí vztahů mezi Japonskem a Českou republikou.

Zároveň bylo vydáno povolení použití oficiálního loga tohoto výročí k účelům propagace akce. Věřím, že projekt EBA Convention 2020 bude úspěšný a přispěje k důstojným oslavám zmíněného výročí.

Pořádání Kongresu a výstavy EBA 2020 bude pro Českou bonsajovou asociaci vyvrcholením dlouhodobé práce jak doma, tak i v Evropě. Za realizační tým mohu slíbit, že výstava i doprovodný program budou odpovídat významu akce a budou pro návštěvníky zážitkem. Těším se na setkání v Kroměříži.

Přeji Vám krásné vánoční svátky, hodně zdraví a radosti s bonsajemi i v nadcházejícím roce.

Ivan Macháček, prezident ČBA

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů