výbor ČBA: Workshop pro členy ČBA - leden 2020

Informace o první bonsajové akci příštího roku ...
02.01.2020  přečteno: 598x,  kat.:bonsaje

Ahoj přátelé, kamarádi, členové ČBA,

S nastupujícím novým rokem 2020 bychom vám rádi popřáli hlavně zdraví a také to, aby byl celý co nejvíce úspěšný po všech stránkách!

Ať vám vaše stromky v novém roce (a nejen v něm) úspěšně rostou, prosperují a vyvíjejí se podle vašich představ.

A k tomu bychom vám chtěli být i v roce 2020 alespoň trochu nápomocni. Proto na leden opět chystáme již tradiční zahájení bonsajového roku pro členy ČBA - workshop v BC Libčany, tentokráte pod vedením bonsajového mistra- Pavla Slováka.

Workshop se uskuteční v sobotu 25. ledna od 10 hod. v BC Libčany. Kromě již zmíněného Pavla Slováka vám budou k dispozici i další přední osobnosti české bonsajové scény jako Vašek Novák, Libor Slatinka, Luboš Šebek, Jarda Pišl a další.

Přineste si tedy své stromky a to nejen na tvarování, ale i k diskuzi, konzultaci nebo se přijďte jen tak podívat a popovídat si s podobně „postiženými“ členy a přáteli

V průběhu tvarovacího dne k vám promluví i prezident ČBA Ivan Macháček. Sdělí vám co nás čeká a na co se můžeme těšit v roce 2020. Přiblíží Vám představy a plány kongresu EBA 2020, který se uskuteční ve dnech 25.-27.září v Kroměříži. Zodpoví i vaše případné dotazy.

Tato akce bude totiž vrchol nejen příštího roku ale i vyústění dlouholetých snah ČBA z let minulých. Našim velkým přáním tak bude aby tato akce skončila úspěchem. Proto jsou vaše názory, připomínky, podměty či nabídka pomoci vítány.

Po loňském „přehmatu“ České pošty jsme se letos rozhodli nevyužít jejich služeb a proto vám nebudeme rozesílat složenky s členským příspěvkem, byť jste na ně byli z minulých let zvyklí. Členské příspěvky na rok 2020 proto již můžete posílat na účet číslo: 168030668 /0300 nebo je platit hotově na akcích ČBA. Členský příspěvek zůstal i pro rok 2020 nezměněn a to ve výši 300,-Kč. A to i přesto že nás čeká vrchol sezóny v podobě EBA 2020, kam budou mít členové ČBA opět vstup zdarma (a to i na dema korejských, japonských či českých bonsajových mistrů).

V roce 2020 bychom chtěli i nadále podporovat regionální výstavy a to nejen finančně, ale třeba i zajištěním stromků, demonstrátorů a podobně.
První výstavy kde je již ČBA domluvena na spolupráci a podpoře jsou:
Výstava v Lubné u Poličky v termínu 16. - 17. května, výstava v Praze na Zbraslavi v termínu 6. - 7. června.

Věříme že výstav s podporou a záštitou ČBA bude v roce 2020 více.

Pro členy budou opět vstupy na tyto výstavy zdarma a budou pro ně i nadále platit slevy ve vybraných bonsai centrech.

Pokud budete mít o spolupráci, podporu ze strany ČBA zájem nebo máte některé další nápady a podněty či připomínky, zašlete nám je prosím na mail: info@cba-bonsai.cz

Věříme že se nám rok 2020 vydaří a těšíme se na setkání již na lednovém workshopu v Libčanech.

Výbor ČBA

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů