výbor ČBA: Vánoční info ČBA

Pár slov na konec roku...
19.12.2018  přečteno: 371x,  kat.:bonsaje

Vážení členové České bonsajové asociace, vážení přátelé bonsají,

dovolte nám, abychom Vám touto cestou poděkovali za spolupráci a přízeň v roce 2018 a těšíme se , že v tom nadcházejícím se budeme opět setkávat při šlechtění a zdokonalování našeho krásného hobby.
Pro rok 2019 jsme pro Vás připravili bohatý program sestávající např. z organizovaných setkání členů ČBA na různých místech republiky , aktivní účastí na Bonsai Trophy 2019 v Belgii, účastí a účinkování na Evropské výstavě a kongresu EBA ve Francii, národní výstavy a kongresu ČBA v rámci jarní výstavy Flora Olomouc v dubnu , Triennale v Polsku a společné česko- slovenské výstavy v říjnu 2019.
Zveme Vás tímto na první setkání členů ČBA , které bude spojeno s workshopem Václava Nováka a bude se konat v BC Libčany v sobotu 26.1.2019. Organizační detaily ještě zveřejníme.
Zajímavý jistě bude i cyklus přednášek týkající se bonsajové tvorby v Botanické zahradě Praha, který bude zahájen přednáškou Mirka Horského na téma "Mame a shohin" dne 10.1.2019.

Veselé Vánoce , hodně zdraví , štěstí , úspěchů v tvorbě bonsají a pohodovou spolupráci v rámci naší organizace

Vám přeje výbor ČBA

    Vánoční pozvánka

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů