výbor ČBA: Nabídka velkého náštěnného kalendáře s bonsajemi

Třeba by to mohl být hezký vánoční dárek a nebo připomínka toho, že jste v Děčíně vystavovali...
17.12.2018  přečteno: 572x,  kat.:bonsaje

Vážení bonsajoví nadšenci, přátelé, kamarádi,

po loňském zkušebním vydání kalendáře ČBA, který mezi vámi sklidil velký úspěch, jsme se rozhodli pro pokračování a chceme vám formou nástěnného kalendáře velikosti A3 umožnit celoročně si "užívat" pohled na fotografie oceněných a nominovaných stromů z XXI. celostátní výstavy bonsají v Děčíně .

Kalendář obsahuje na třinácti barevných stranách fotografie oceněných a nominovaných stromů z letošní úspěšné výstavy v Děčíně, včetně stromu roku 2018. Všechny stromy do kalendáře opět naprosto úžasně nafotil světově uznávaný fotograf bonsají pan Willy Evenopoel z Belgie.

Kalendář bude k dispozici členům ČBA za pořizovací náklady tj. 330,-Kč + poštovné. Nečlenové a bonsajoví zájemci si ji mohou pořídit za 380,-Kč + poštovné.

Ukázkové strany kalendáře

Vaše objednávky a adresu dodání nám zasílejte na adresu info@cba-bonsai.cz. Při objednání do středy garance doručení do Vánoc.

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů