redakce: Asagi Koi Farma staví novou provozovnu, 1. díl

Doslova krok za krokem budeme sledovat realizaci nového zázemí pro chov a prodej japonských kaprů Koi Standy Kryvoše...
10.12.2017  přečteno: 509x,  kat.:ostatní

Zhruba 40 km od Prahy směrem na Kutnou Horu najdete v Horních Chvatlinách Asagi Koi Farmu, kterou vlastní Stanislav Kryvoš. Ten se již léta zabývá chovem a prodejem japonských Nishikigoi a protože mu dle jeho slov chybělo kvalitní zázemí, rozhodl se, že ho do zahájení sezony 2018 vybuduje.

A abychom i my měli představu o tom, co to obnáší, rozhodl se realizaci svého snu dokumentovat a o své radosti i starosti se s námi čas od času podělit. Tady je první část fotografií, které ukazují naprostý začátek.

  Hala, kde moderní prostory pro chov a prodej budou, je opravdu rozsáhlá...  Příjíždí první stavební materiál - ztracené bednění...  Naskladnění stavebního materiálu  Stavět je z čeho, tak pojďme na to!  Základ bazénů pro Nishikigoi  Další řada, a tak budeme postupovat dále a vzhůru...

Jak asi bude vypadat prostor po několika dnech nebo týdnech? Sledujte náš seriál, ať zjistíte, co všechno je k profesionálnímu chovu Koi potřeba...

Víve o farmě na www.asagikoifarma.cz/

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2022 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů