redakce: Soutěž o nejkrásnější japonskou zahradu - posílejte své fotky

Pokud ještě nemáte nafoceno, je nejvyšší čas. Naše redakce totiž začíná přijímat vaše přihlášky a fotografie.
15.09.2009  přečteno: 695x,  kat.:bonsaje

Hlavně pro ty z vás, kteří pozapomněli, uveřejňujeme znovu informaci o tom, že jsme vyhlásili soutěž o nejkrásnější zahradu vybudovanou v japonském stylu, kterou budete moci sledovat na stránkách serveru www.bonsai-dnes.cz

Abyste se mohli tohoto „měření sil“ zúčastnit, musíte mít především fotografie, které budou vaši zahradu tím nejlepším způsobem prezentovat. Je tedy nejvyšší čas pořizovat snímky, které zachytí zahradu jako celek, nebo ukáží její jednotlivé detaily. Počet fotografií, které nám budete následně zasílat, by neměl přesáhnout číslo 20.

Soutěž má uzávěrku až 15. listopadu 2009, a to z toho důvodu, aby se vám do této doby podařilo zachytit co největší proměny vaší japonské zahrady. Zasílat můžete samozřejmě i fotografie staršího data, které budou obsahovat např. zimní pohledy z minulých let.

Obrázky zasílejte e-mailem na adresu redakce@bonsai-dnes.cz (elektronická podoba) nebo poštou na adresu Jan Stropnický – Bonsai Academia, A. Slavíčka 6, 370 05 Č. Budějovice (papírové fotky nebo CD s obrázky).

Zahrada v japonském stylu

K fotografiím samozřejmě připojte svou adresu a kontakt, stejně tak jako stručný popis zahrady (kdy byla založena, kdo ji navrhnul a postavil, jak dlouho jste ji budovali, rozloha v m2, co jste použili za kameny, výčet dřevin aj.).

Fotit můžete jak digitály, tak i klasickou analogovou technikou. Do soutěže budeme přijímat nejen obrázky v elektronické podobě, ale i papírové fotografie. Vzhledem k technice zpracování ale neposílejte diapozitivy!

O tom, kdo v soutěži o nejkrásnější zahradu vybudovanou v japonském stylu zvítězí, rozhodne porota, která bude složena nejen z domácích, ale i zahraničních členů. V soutěži se nebudou udělovat jen první tři místa, ale ohodnocena a počtem bodů začleněna do určitého pořadí bude každá zahrada.

Důležité upozornění: pokud myslíte, že již máte svou japonskou zahradu zachycenu v té nejlepší podobě, můžete nám na uvedená kontaktní spojení od 15. září 2009 posílat fotografie.

Postupně je budeme zpracovávat a od 1. prosince 2009 uveřejňovat na stránkách informačního a zpravodajského serveru www. bonsai-dnes.cz. Přes vánoční svátky pak dostanete prostor na to, abyste vybrali zahradu, která se vám nejvíce líbí, a po vás přijde ke slovu porota, která v anonymním bodování určí součtem přidělených bodů pořadí, na kterém se jednotlivé realizace umístí.

Hodně úspěchů při soutěži přeje redakce.

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů