redakce: Klobosu 2009

Informace o třetím ročníku setkání, které se tentokráte uskutečnilo v Nové Vsi u Č. Budějovic, v keramické dílně Martina Ašenbrennera
23.08.2009  přečteno: 716x,  kat.:bonsaje

Další akce tohoto netradičního názvu a pojetí se uskutečnila na jihu Čech. Její účastníci přijali pozvání Martina Ašenbrennera a jeho ženy Katky a strávili i díky ne zrovna příznivému počasí většinu času při práci s hrnčířskou hlínou.

Jedlo se, zpívalo, pilo a věřte, že to bylo vydařené setkání. Díky za reportáž patří hlavně Milanu Rybovi, který pro redakční účely zapůjčil svůj fotoaparát zn. Olympus.

keramická dílna letošního KLOBOSU u Martina AšenbrenneraJirka Štryncl vytváří BuddhuIgor Bárta při výrobě miskynetradiční technologie sušení v podání dua Štryncl - Lengálovádětská dílna Honzy, Honzíka, Lukáše a TomášeIgor vytváří reliéfy pomocí živých listůLukáš Stropnický v akci...Jirka a TomášJirkova při vytváření obličejerada pomocníka se vždy hodíH. Lengálová při zdobení miskysoučástí akce byla i konzumace divokého vepříka...nejdříve vyfotit...... a pak sníst!Honza Lengál se svou ženouIgor vytváří terčík s podpisemvše se musí pečlivě zdokumentovat - Honzík Lengálnejdříve se s prasátkem všicni vyfotíme...... a pak ho Milan Ryba s Martinovým tátou Zdeňkem naporcujousetkání se zúčastnil i Kryštov AšenbrennerIgorův pamětní výtvor - miska s označením akcemističku obdivuje i Jarda Poupazatímco Kryštov drandil na motorce...... děda Zdeněk připravoval další porce chutného divočákaopravdu, ubývá to rychle!Jirka Štryncl a Eva Stropnická si jen pomlaskávali...pokud někomu došlo pivo, Kryštov vše rychle zařídil. Taťka Martin vše opravdu jenom jistí...občas přijde k chuti i něco ostřejšíhoi na mě zbylo! O čem se Míšovi asi zdá ?rozpracovaný Buddha musí zatím počkatMartin a Eva - na zdraví se připíjí BorovičkouZdeněk sklidil za svůj kulinářský výkon všeobecnou pochvalu!!!spokojeni byli i Jarda s Igorem...nebyl by tam ještě kousek, ptá se Lukášek...Jirka Štryncl se opět dává do práce...

Další obrázky můžete vidět na Rajčeti Milana Ryby

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 1     poslední: 24.08.09 09:13
    

  Zajímavá akce,  Hiroshige Utagawa24.08.09 09:13

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů