Jan Bučil: Jihlavské ozvěny...

Malé ohlédnutí za výstavou bonsají a suiseki v Jihlavě očima pořadatelů
10.07.2008  přečteno: 1179x,  kat.:bonsaje

Již tradiční, v pořadí šestá, výstava volného sdružení "TLUSTÁ BÁZE", proběhla ve dnech 5. - 8. 6. 2008 v Hotelu Gustav Mahler Jihlava.

Pěstitelé a vystavovatelé z oblasti vysočiny se opět snažili o maximální kvalitu vystavovaných bonsají a hlavně o stylovou čistotu a prezentaci exponátů, kterou si můžete vychutnat na přiložené fotodokumentaci.

Jsme rádi,že díky tomuto způsobu mají zájem zde vystavovat přední čeští bonsajisté a suisekáři, jako např. Václav Novák, Čestmír Sosnovec, Jaroslav Pišl, Josef Valuch, Oldřich Kašpar, Igor Bárta, Šárka Čermáková, manželé Šerákovi a další.

Nechceme ani v příštích ročnících představovat veřejnosti bonsai jako "pouťovou atrakci", ale jako umění. A to si určitě dobrá bonsai zaslouží. Přijeďte se o tom přesvědčit i vy začátkem června 2009!

BARTA_IGOR_KAMEN_HORABARTA_IGOR_KAMEN_KRAJINABARTA_IGOR_OBJEKTOVY_KAMEN_CLOVEKBEDNAR_JARDA_BOROVICE_LESNIBUCIL_JAN_HLOH_JAPONSKYBUCIL_JAN_BOROVICE_DROBNOKVETABUCIL_JAN_BOROVICE_LESNIBUCIL_JAN_JABLONBUCIL_JAN_JALOVEC_CINSKYBUCIL_JAN_JASAN_fraxinus_uhdeiBUCIL_JAN_JAVOR_BABYKABUCIL_JAN_JAVOR_DLANITOLISTYBUCIL_JAN_JAVOR_DLANITOLISTY1BUCIL_JAN_JILMBUCIL_JAN_LIPA_SRDCITABUCIL_JAN_MODRIN_OPADAVYBUCIL_JAN_SMRK_AJANSKYBUKACEK_FRANTISEK_DUB_LETNIBUKACEK_FRANTISEK_MODRIN_OPADAVYBUKACEK_LIBOR_DUB_LETNIcELKOVY POHLED...CERMAKOVA_SARKA_KOLEKCE_SUISEKICERMAKOVA_SARKA_UTESCERMAKOVA_SARKA_VZDALENA_HORAdoplnkovkaKALCU_STANDA_AZALKA_SATSUKIKALCU_STANDA_HABR_OBECNYKALCU_STANDA_TRNKA_OBECNAKALCU_STANDA_ZLATICE_PROSTREDNIKALCU_STANISLAV_MOCHNA+MODRINKALCU_STANISLAV_MODRIN_OPADAVYKARBA_PAVEL_DUB_LETNIKOPECKY_MARTIN_JAVOR_BUERGERUVKOPECKY_MARTIN_OLIVOVNIK_EVROPSKYKOPECKY_MARTIN_ZELKOVA_OSTROLISTANOVAK_VACLAV_DRIN_Cornus_cousaNOVAK_VACLAV_JALOVEC_CINSKYNOVAK_VACLAV_JAVOR_DLANITOLISTYNOVAK_ZDENEK_BOROVICE_LESNIPEJCHAL_FRANTISEK_BOROVICE_DROBNOKVETAPEJCHAL_FRANTISEK_JAVOR_DLANITOLISTYPISL_JARDA_BOROVICE_CERNATATJANA_KAREL_SERAKOVI_HORATATJANA_KAREL_SERAKOVI_KOLEKCE_MAMETATJANA_KAREL_SERAKOVI_OBJEKTOVY_KAMENTATJANA_KAREL_SERAKOVI_OBJEKTOVY_KAMEN2TATJANA_KAREL_SERAKOVI_OBJEKTOVY_KAMEN4TATJANA_KAREL_SERAKOVI_OSTROVTATJANA_KAREL_SERAKOVI_VZDALENA_HORAVALUCH_JOSEF_BRESTOVEC_ZAPADNIVALUCH_JOSEF_JAVOR_DLANITOLISTYVURBS_MILOS_BOROVICE_BLATKABUCIL_JAN_HABR_TURCANINUVKOPECKY_MARTIN_ZELKOVASOSNOVEC_CESTMIR_BOROVICE_DROBNOKVETA

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 3     poslední: 20.07.08 23:53
    

  tanuki  Ondra Němec10.07.08 12:40
  Opravdu krásná výstava na špič...  Jirka17.07.08 22:26
 > Celtis oc..  Karol20.07.08 23:53

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů