redakce: Fotky pro soutěž o nejkrásnější jezírko

Přípravy na internetovou soutěž o nejkrásnější zahradní jezírko vrcholí a vy máte podle meteorologů již jen pár hezkých dní na to, abyste vytvořili obrázky, které možná zvítězí...
23.09.2007  přečteno: 1303x,  kat.:ostatní

Už máte dostatek obrázků svého jezírka pro novou internetovou soutěž „O nejkrásnější zahradní jezírko českých, moravských, slezských a slovenských chovatelů okrasných ryb"?

Pokud ne, měli byste si pospíšit, protože hezkých dnů bude již asi jen málo a bylo by škoda, kdyby jste nemohli hrát o hodnotné ceny.

A jaké jsou? Tak třeba:

Poukaz na bezplatnou péči a poradenskou službu při údržbě okrasné nebo koupací zahradní nádrže v roce 2008 v hodnotě 5.000 Kč, kterou věnuje firma Ing. Jiří Hájek – zakládání zahrad, zastoupená šéfem divize výstavby a údržby jezírek Jiřím Hájkem ml.

Kolekce okrasných ryb dle vlastního výběru v hodnotě 2.000 Kč – věnuje ing. Luděk Štěch z firmy Alcedor Zliv

Okrasné dřeviny dle vlastního výběru v hodnotě 1.500 Kč - věnuje Bambus centrum Kastner, Třebíz.

Jezírko v přírodní podoběZajímavě řešená okrasná nádrž u rodinného domku

Obrázky mohou být buď tzv. technicky popisné, zobrazující daný stav jako celek (to bude jedna kategorie), nebo s atmosférou (např. pohledy při východu slunce, při západu, za bouřky s mraky, v mlze), které zařadíme do kategorie druhé. Samostatnou skupinou pak budou fotografie tzv. momentky, které zachytí něco, co už se možná nikdy nebude opakovat.

Obrázky pečlivě archivujte a vyčkejte na výzvu, která se na stránkách www.bonsai-dnes.cz objeví, což bude někdy koncem měsíce října. Teprve pak budete fotografie podle zveřejněných pokynů zasílat k nám.

Soutěž se týká jak jezírek okrasných tak i koupacích biotopů!

Fotit můžete jak digitály, tak i klasickou technikou. Do soutěže budeme přijímat nejen obrázky v elektronické podobě, ale i papírové fotografie. Vzhledem k technice zpracování ale neposílejte diapozitivy!

Hodně úspěchů při soutěži přeje redakce.

Diskuse k článku:
Počet příspěvků v diskusi: 0
    

  

Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů