Semináře v Libčanech

Vaše náměty, připomínky, a dotazy k Novému Diskusníku

Semináře v Libčanech

Příspěvekod Josef Soukal v 30.05.2007 07:22:23

Chtěl jsem se zeptat, nejlépe asi pana Stropnického, jak je to se semináři v Libčanech, nebo přesněji řečeno, s reportážemi seminářů. Mám dojem, že již několik měsíců jsme neviděli žádné nové obrázky, což je škoda. Osobně jsem se na ně vždy těšil. Zdraví Josef.
Josef Soukal

Příspěvekod homola v 30.05.2007 07:35:34

Pokud vím, tak pan Stropnický osobně na ty semináře vůbec nejezdí, krom jediné výjimky někdy letos, kdy byli Pišlovi na obchodních cestách. Takže jedinej problém je asi v tom, aby někdo z účastníků nebo návštěvníků těch akcí vzal foťák a jednoduše to sám nafotil.
homola

Reportáže

Příspěvekod Stropnicky v 30.05.2007 07:45:48

Semináře v Libčanech jsme s redakčním fotoaparátem navštívili v březnu, reportáž byla uvedena. Více informací se dá najít na stránkách Bonsai centra Libčany, ale mějte pochopení, taky asi vše nestíhají. Pan Homola má pravdu. Občas se musím pousmát, když nás někdo kritizuje, že nějaké obrázky chybí a přitom na akci je spoustu lidí, kteří fotí, ale nepošlou :).

Takže to berte jako výzvu: foťte a posílejte! A nebojte se kritiky, protože na web se dá vždy něco vybrat...
Jan Stropnicky
Stropnicky
Site Admin

Příspěvekod Josef Soukal v 30.05.2007 08:02:17

S tím, co napsal pan Homola samozřejmě souhlasím.
Byl to pouze dotaz, ne kritika :D
Asi právě díky tomu březnovému semináři, který byl zveřejněn na b-dnes, jsem nabyl dojmu, že s bonsaicentrem v Libčanech spolupracujete.
Je to tedy otázka spíš pro pana Pišla. Jen jsem chtěl vědět, jaká je situace a jestli do budoucna bude tradice reportáží ze seminářů, ať už na stránkách bonsaicentra, nebo na stránkách bonsai-dnes (třeba jen prostřednictvím odkazu), obnovena.
Díky
Josef Soukal

Zpět na Vše k provozu Nového Diskusníku