čištění jezírka

vše, co se nevešlo do výše vypsaných kategorií

čištění jezírka

Příspěvekod hinterfisch v 02.05.2009 11:00:23

Chci se zeptat přemýšlím nad problémem. Mám jezírko 8m3 vody a na dně se mi usadilo už za léta asi 10cm bahna a jelikož se v tom kapři pořád rejou neni jezírko uplně čiste. Tak co s tím buď vyměnitit vodu stylem pulku do nádrží a druhou pulku vyčerpat a vyměnit jí za čistou. Bojím se ale abych neprotrh folii a aby to ryby přežili nasledovně vodu z nádrží vrátit a dopustit druhou polovinu ze studně. Druhé řešení je vysavač, ale zase jestli má cenu kupovat nějaký za 4000 máte s tím někdo zkušenost děkuji za odpověd
hinterfisch

Re: čištění jezírka

Příspěvekod pacalt tomas v 23.05.2009 10:35:50

Myslím si ,že v tomto případě by bylo nejlepší jezírko celé vyčistit vím,že to není až zas tek moc šetrné ale jednou za pár let byse to udělat podle mě mělo.
pacalt tomas

Re: Ochočení kaprů koi

Příspěvekod pacalt tomas v 03.07.2009 14:33:10

Dobrý den, mám nové koi kapříky kteří jsou hrozně plachý a nevím jak je ochočit všude se píše jak koi rychle získají vaši důvěru a nechají se snadno krmit zruky.A také si nevím rady s tím že když se pohybuji okolo jezírka moji koi jsou u dna a to není nic pěkného na podívanou.Nevíte prosím nějaký recept nebo radu jak bych si měl své koi kapříky ochočit :?: :?:
Předem děkuji za opětovné odpovědi.TOMÁŠ PACALT
pacalt tomas

Zpět na ostatní témata ke kaprům KOI