Umístění lavice

informace o výstavách, hodnocení výstav

Moderátor: Martin Kolacia

Umístění lavice

Příspěvekod Drťa v 05.04.2009 14:18:26

Dobrej,
Chtěl bych se s vámi poradit ohledně umístění police s bonsajemi.Hodně mě zajímá vaše mínění takže prosím poraďte přikládám fotky a ještě jedna informace chtěl bych tam mít jehličnany i listnáče... :-) nejlepe se mi jevi DSC00793 zapadni strana,foceno v 15:00
Přílohy
DSC00792.JPG
vychodni
DSC00793.JPG
zapadni
DSC00794.JPG
jizni
Jirka Drtil alias Drťa,Kostelec na Hané
Drťa

Re: Umístění lavice

Příspěvekod Drťa v 06.04.2009 14:50:55

Já vím, je to stupidni otazka ale chcel bych to mit spravne
Drťa

Příspěvekod Simsa v 06.04.2009 15:52:07

No Drťo já bych neřekl, že je to úplně stupidní otázka. Když vezmu něco z obecných pouček: Chránit před poledním úpalem, na světle, ne tunel kde pořád fičí vítr, ... Dobré je dopolední slunce a pak přes poledne stín. Myslím, že by se hodila ta strana jak u ní leží ten psík. Tam by mělo svítit od rána a pak by měla stínit střecha. Ta protější by zase byla pěkná, protože by tam nic nevadilo (okna) a mohl by sis tam vytvořit vlastně co bys chtěl. Ale určitě by tam muselo být nějaké stínění, síťky a pod. Podle mě to můžeš udělat tam kde je místo, ale přizpůsobit tomu sluníčku případným stíněním. Pavel
Simsa

Příspěvekod Drťa v 06.04.2009 18:17:16

Simsa píše:No Drťo já bych neřekl, že je to úplně stupidní otázka. Když vezmu něco z obecných pouček: Chránit před poledním úpalem, na světle, ne tunel kde pořád fičí vítr, ... Dobré je dopolední slunce a pak přes poledne stín. Myslím, že by se hodila ta strana jak u ní leží ten psík. Tam by mělo svítit od rána a pak by měla stínit střecha. Ta protější by zase byla pěkná, protože by tam nic nevadilo (okna) a mohl by sis tam vytvořit vlastně co bys chtěl. Ale určitě by tam muselo být nějaké stínění, síťky a pod. Podle mě to můžeš udělat tam kde je místo, ale přizpůsobit tomu sluníčku případným stíněním. Pavel

moc ti dekuju. =D> C:-)Pejsek je nejlepsi.
Drťa

Příspěvekod Martin Kolacia v 06.04.2009 21:39:17

ono je dobré mít více stanovišť ... fajn pro rostliny , protože je můžeš přenést a nemusíš je pravidelně otáčet - takže pohledovka je furt k pozorovateli....no a mít nějaké stínné místečko je taky fajn
Martin Kolacia

Bydliště: Dolní Dunajovice (kousek od Mikulova...kus od Brna :o)

Zpět na výstavy