Soutěž nových talentů

informace o výstavách, hodnocení výstav

Moderátor: Martin Kolacia

Příspěvekod Jarda Marek v 17.09.2008 13:21:14

Možná zmatenej možná nevědoucí, ale jsem a budeme se spolu setkávat asi častěji. On to ten Ondra vážně napsal krásně.
to Ondra:Bohužel jsi mě nepochopil, já nejsem zvědavý na to kdo a co říkal, jen se mi nelíbí pavlačovitost těch příspěvků, ten říkal tohle, ten zas tamto, skoro mi připadá ,že tady kolikrát působíš jako hlásná trouba bratrstva bonsajových iluminátů skrytých v pozadí .
Dík za pokec.
Ondro promiň za použití tvých slov. Děkuji
Ať nám rostou.
J.
Jarda Marek

Příspěvekod homola v 17.09.2008 14:54:07

Dobře. Nebudeme o nepříjemné pravdě mluvit. Kdyžtak jenom tak poúkradku, občas pološeptem kamarádovi do telefonu. Třeba na to ta pravda chcípne a bude to všechno výhradně jen tak, jak o tom mluvíme (píšeme) nahlas (veřejně).

Toho bohužel nejsem schopen, takže to bude nejspíš beze mě.
homola

Příspěvekod Jarda Marek v 17.09.2008 17:04:30

Tady přece nejde o pravdě nemluvit, ale podložit ji !
Víte Tomáši trochu jsme se nepochopili já jsem původně psal o rozvoji bonsaistiky jak ji chápu já ale Vás sem prostě nepochopil. Příde mi, že co jste neudělal Vy (v jakém koli zastoupení) je pro vás špatné. Zkusil jste někdy někoho přivést na správnou cestu aniž by jste mu řekl že to dělá špatně? To mi připadá správné. Né cituji...To je ta akce s předem domluvenými výsledky? Toto pro mě promiňte nemá s rozvojem bonsaistiky nic společného. Ale to by nebyl internet, aby se nenašel člověk přes kterého vlak nepřejede. Děkuji pánům Kotálovi, Svačinovi a dalším, kteří se ktomu vyjádřili. Vám též.
Ať nám rostou.
J.
Jarda Marek

2 Jarda marek

Příspěvekod homola v 18.09.2008 12:03:53

Já to vím od člověka, který je mi v rámci bonsajového světa nejbližší. On sám to sem napsat nechce. A ve své situaci si to ani asi nemůže dovolit. Potřebuje být se všemi zadobře.To je vše. Pokud to ani teď nechápete, napište mi mail. Rád vám řeknu podrobnosti, vč. třeba jmen těch telefonistů, kteří to sem také odmítají veřejně napsat. Možná se s někým z nich osobněji znáte a on vám to neveřejně přizná.

Jinak mám dojem, že se vaším myšlením poněkud pohybujete v kruhu, ať už úmyslně, nebo spontánně. Co má s rozvojem bonsajistiky společného akce, nepožívající prakticky žádné veřejné popularity, navíc velkým dílem typu "maňáskového divadýlka"? Popularizací bonsajistiky je pro mě např. ta úterní vernisáž u Wiesnerů a následná výstava. Nikoliv uzavřená salonní soutěž, s předem domluveným a jasným výsledkem.
homola

Příspěvekod pas v 18.09.2008 12:48:24

Pánové (Marek, Homola), možná by opravdu nebylo od věci sdělit si vzájemně mail a vyříkat si to soukromě. Ta diskuze se v tomto tématu zvrtla pouze ve váš dialog s minimálním (ne-li žádným) přínosem pro ostatní. :(
pas

Příspěvekod Jarda Marek v 18.09.2008 14:14:05

Homola: email mám vedle profilu vy né a soukromá správa se Vám nedá napsat. Dík Jarda

Pas: Víš myslím si, že právě toto téma (i když ne asi v tomto tématu) by se mělo probrat u kulatého stolu a mělo by to zajímat větší okruh lidí a ne jenom mě a Tomáše, protože si myslím že nám všem jde o stejnou věc, jen se k tomu cíli derem každý z jiné strany.
My u toho stolu jsme a snažíme se jít za stejným cílem, ale každý jinou cestou a tu se snažíme si navzájem vysvětlit. :wink:

Omlouvám se za oba Všem kterým to vadí :wink: , my už si to s Tomášem vyříkáme po emailu.
Ať nám rostou.
J.
Jarda Marek

Příspěvekod homola v 18.09.2008 14:45:18

Mám mail na úvodní stránce bonsai-dnes.cz dole.
homola

Příspěvekod Jiří Svačina v 18.09.2008 22:20:47

Co kdysi kdosi o kom-čem povídal není až tak důležité, zvlášť řešení přes prostředníky... Řeka času stále plyne. Dvakrát do jedné vody nevstoupíš. To ty minulé soutěže atd... Tam už nic nezměníte. A v česku není problém , když se vám cosi nelíbí , něco bořit. Trochu složitější je nabídnout alternativy a dlouhodobé lepší řešení. Pokud je nemáte, prosím nechte být. Je lépe když se alespoň něco málo děje než nic. Žádným řešením nejsou chytračení několika lidí - skupin, s rozličnými zájmy. Máte pro všechny možné i nějaké nové řešení ?
Ale vše špatné je většinou i k něčemu dobré. Přinejmenším jste takto udělali celý týden aktualizovanou reklamu víkendové výstavě v Uherském Hradišti která tuším už dnes začala. A tak s těmi co tam jedou se rád v sobotu pozdravím.
Hezký den vám všem
Jiří Svačina

Příspěvekod pas v 19.09.2008 08:08:46

Jarda Marek: Neříkám, že mi tato diskuze vadí, nebo že mě nezajímá. Ale opět opakuji, že pokud nevidím do zákulisí těchto akcí, nemám možnost hovořit s jejich přímými aktéry a ověřit si osobně fakta vs. zde vznesená obvinění, je to pro mě debata, s prominutím, o ničem. A tak mi taky připadala ta vaše, jejímž jediným pozitivním výsledkem je cituji p. Svačinu: Přinejmenším jste takto udělali celý týden aktualizovanou reklamu víkendové výstavě v Uherském Hradišti, která tuším už dnes začala. A s tím se nedá než souhlasit. A ještě s jednou větou a to, že je lepší dělat aspoň něco než nic.
pas

Příspěvekod Jarda Marek v 19.09.2008 14:05:01

Pas: No vidíš, tady sem té reklamy na tuto akci moc o proti jiným neviděl a třeba právě oto (jako členovi ČBA )mi šlo :wink: a přeber si to jak chceš. :lol:
Ať nám rostou.
J.
Jarda Marek

Příspěvekod Milan Karpíšek v 27.09.2008 09:18:11

netusil jsem ze se kvuli tomu rozbehne takova diskuze, ktera je uplne k nicemu a nebudu se k tomu nijak vyjadrovat.

posilam fotku vitezneho stromu k diskuzi.
Přílohy
DSC00059_resize.JPG
Milan Karpíšek

Příspěvekod e:k v 27.09.2008 16:43:29

Milane, ešte raz gratulujem k postupu do Španielska
a tú tvoju fotku som trochu vylepšil...
Sám som tam zabudol fotiť.
Přílohy
Milanov-strom.jpg
e:k

Příspěvekod Jarda Marek v 27.09.2008 17:18:03

Jestli sem dobře pochopil vyhrál Milan blahopřeju =D> stromek je dle mého názoru pěkný. Nemáš fotky ostatních stromků? Dík
Ať nám rostou.
J.
Jarda Marek

Příspěvekod Milan Karpíšek v 27.09.2008 17:27:05

pochopil jsi to dobre, a dekuju.
tobe eriku taky dekuju

bohuzel jsem vyfotil jen ten svuj a pak uz nas vyhnali aby to mohla porota ohodnotit, snad nekdo bude mit fotky ostatnich stromu
Milan Karpíšek

Pěkné

Příspěvekod Hanzo v 29.09.2008 10:42:13

Milane blahopřeju k vítězství.Pěkná práce. Fotku původního stavu asi nemáš?Kolik jste na to měli času?
Tvoje Bonsai to jseš ty.
Hanzo

PředchozíDalší

Zpět na výstavy