prodám sadu věcí

Prodej, koupě, výměna zboží, produktů či služeb souvisejících s tématy Nového diskusníku

prodám sadu věcí

Příspěvekod Danego78 v 09.03.2013 16:35:37

Z důvodu ukončení prodávám věci,které jsem nashromáždil.prodávám pouze vše dohromady.nářadí,misky hnojivo,tvarovací dráty,na foto není substrátová směs: Terramol : zeolit : rašelina - 3 : 3 : 1 cca 16l,zemina na tvarování krajinky.bližší info po emailu
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Danego78

Re: prodám sadu věcí

Příspěvekod Pavlikovsky Karel v 10.03.2013 12:29:08

Zdravím všechny kdo mají na zahradě jezírko,a protože se nic moc neděje,uvádím několik skutečností.
Led na jezírku už konečně roztál,kapírci pomalu proplouvají a čekají na další oteplení.
Každé jaro upustím asi deset procent vody,nahradím ji postupně novou a přidám asi za pětistovku bakterií do filtrace.Po letech hledání se mi osvědčil ve filtraci KALDNES.Sice trvalo dva roky než se pořádně osídlil bakteriemi,ale teď už po zapnutí filtrace a koloběhu vody ihned plní svoji funkci a čistí vodu v době kdy ryby již přijímají potravu,tedy kolem 8-10 stupňů celsia,ale bakterie přidáváme o trochu později.Mám množírnu,takže ty bakterie za tu asi pětistovku namnožím a potom už celý rok žádné přidávat nemusím.Přisolím vodu podle toho kolik dopustím to je asi 3 kubíkypustím UV lampu, a je hotovo.
Takže přeji všem krásný start do navé sezony a přidávám jedno foto z loňského léta.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pavlikovsky Karel

Re: prodám sadu věcí

Příspěvekod Tomáš Homola v 10.03.2013 18:33:34

Ryby jsou nádherné a vypadají zdravě, takže podmínky mají jistě perfektní.
Tomáš Homola

Zpět na Prodám, koupím