redakce: Floria Bonsai Podzim 2019 - reportáž z výstavy

Úchvatné, naprosto netradiční, scenérie připravili pořadatelé na Výstavišti v Kroměříži. A pokud jste se tam nedostali, projděte se halou alespoň prostřednictvím našich fotografií...
05.10.2019  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


05.10.19 00:12 Homola Re: Hledání cest mi nevadí...
Berte to tak, že tohle byla výstava pro široké publikum, nikoliv jen pro úzký, zájmově specializovaný okruh pěstitelů bonsají. V takovém případě je kombinace bonsají s nějakým dalším uměním IMO namístě. A proč ne fotky?! Když jsme dělali loni výstavu suiseki v ČB, tak tam byly jako doplňkový art fotky pana Thomy. Co se týče dam v kimonech, tak to byly návštěvnice vernisáže, které tam pan Valuch k převlečení přesvědčil. Nezpívaly, nezahrály na šamisen, jen tam korzovaly a bavily se jako ostatní účastníci akce. Já se taky snažím být konzervativní a v něčem jsem asi až moc, ale zároveň mám rád překvapení. Přijeďte příště do Kroměříže, jistě tam bude kromě špičkových bonsají k vidění i něco dosud nevídaného. Anebo přijeďte do Starého města, za tři týdny na ŠuTry, kde uvidíte prezentaci výhradně bonsají.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů