redakce: Floria Bonsai Podzim 2019 - reportáž z výstavy

Úchvatné, naprosto netradiční, scenérie připravili pořadatelé na Výstavišti v Kroměříži. A pokud jste se tam nedostali, projděte se halou alespoň prostřednictvím našich fotografií...
02.10.2019  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


02.10.19 13:55 Karel Stach Re: Hledání cest mi nevadí...
A doufáte správně, pane Touši, užil. Pokud někdy zavítáte do Bechyně, mohu vám restauraci U Pichlů, pod kostelem na náměstí, rozhodně doporučit. Jídlo výborné, obsluha perfektní. Nevím, zda je pro Japonce focení jídla módní stupiditou a netroufám si soudit, zda to odráží stav japonské společnosti. Zeptám se na to. Také se zeptám, jaký je mezi nimi asi podíl různých brblalů a všeznalých věčných kritiků proti počtu těch, kteří se radují z nového či nevšedního. Podíl věčných brblalů u nás poměrně dost dobře stav české společnosti, dle mého názoru, odráží. Abych nebyl jen OT: výstavu jsem neviděl, tedy jen na základě obrázků zde se mi ty fotky tam líbí. Kytky nehodnotím, neb jim nerozumím. Ale líbí se mi taky.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů