J. Valuch: To nejlepší nakonec - obrazová reportáž

Pokud se chystáte do Starého Města na tradiční zakončení bonsajové sezóny, podívejte se, jak to v Isabelii právě teď vypadá...
23.10.2010  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


23.10.10 19:39 L.Urbanič Re: Škoda jen, že výstava není jak...
Proč? Zde jsou mé důvody. 1) a co kdyby se počasí nevyvedlo? 2) některé exponáty a samozřejmě kapři jsou tam k vidění pořád 3) vzhledem k datumu je vyloučené vystavovat "pokojovky" 4) místo zadumaného ticha sálů reduty poměrně frekventovaná silnice 5) jsem asi zmlsaný předchozími výstavami, které měly vysokou úroveň a obzvláště ta z roku 2008 instalovaná v podkroví, kde se bonsaje "vznášely" na zavěšených policích představuje pro mně vrchol 6) možná jsem moc náročný, ale bonsaje na téhle úrovni si zaslouží být vystaveny se vší parádou - pokud možno na stolku, poblíž kusamono (doplňková rostlina) či suiseki a před neutrálním pozadím, kde se dá nejlépe "vychutnat" a tak bych mohl pokračovat.... Což ale neznamená, že by se mi výstava nelíbila - jen letos nenaplnila mé očekávání. Navíc jsou to pouze mé dojmy a někomu se můžou zdát malicherné.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů