redakce: Magazín Bonsaje a japonské zahrady č. 14 - čtení nejen na dovolenou

A co vám jeho obsah nabízí? Pro ty, co chtějí o prázdninách pěstovat, stavět a budovat, praktické rady a návody jak na to! A těm, kteří by rádi třeba cestovali nebo jen tak lenošili, reportáže a zajímavé čtení o bonsajích a zahradách...
13.06.2008  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


13.06.08 23:39 HiFi obsah
Článek o extrémním tvarování mě moc nebere. jsem na začátku a tak hledám to, co potřebuji. pokud mám seřadit obsah - vedou břízy a stavba mostku. truhláři za něj chtěli přes 9 tisíc a tvrdili, že se musí napařovat trámy a pak ohýbat. s těmi slepenými prkny to bude za víkend hotové. mám rád i ryby koi a jezírka pro pana Kubu jsem dokonce na netu hlasoval. srovnání kaprů mě překvapilo, výborná je také reportáž z japonské zahrady pana Iwasakiho a zahrada z Anglie, nečekal bych, že na ostrovech taky něco bude :)suiseki moc nemusím a na tvarované stromy do zahrad zatím nemám našetřeno.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů