redakce: Magazín Bonsaje a japonské zahrady č. 14 - čtení nejen na dovolenou

A co vám jeho obsah nabízí? Pro ty, co chtějí o prázdninách pěstovat, stavět a budovat, praktické rady a návody jak na to! A těm, kteří by rádi třeba cestovali nebo jen tak lenošili, reportáže a zajímavé čtení o bonsajích a zahradách...
13.06.2008  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


13.06.08 22:22 PetrC extrémní ohýbání
Na tohle téma jsem se velmi těšil -a ne že bych doma měl k ohýbání něco podobného. Bohužel. Ale článek mě velmi zklamal. Vlastně kdyby tam byly jen ty samotné fotky, tak se dozvím to stejné. Žádné rady ohledně upevnění tyče, ke které se celé ohýbání fixuje, jakým způsobem vlastně toto extrémě napružené dřevo fixovat proti pohybu a zároveň nepoškodit borku nebo nezaškrtit větev, jak posoudit, kam až můžu s ohybem jít bez rizika prasknutí větve......atp. Prostě praktické rady z vlastní zkušenosti a ne jen bombastické fotky.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2023 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů