V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
17.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


17.10.05 10:59 Homola Re: Pár základních informací
---Zde bych chtěl poděkovat všem, kteří nám nezištně pomáhali výstavy realizovat. Samozřejmě neděláme všechno nejlépe, děláme chyby. Kritika, která na ně upozorňuje je na místě a rádi se jich do budoucna vyvarujeme.--- Toto jsou IMHO velice důležité věty. Myslím, že právě na organizaci výstav ČBA a jejich zázemí je co vylepšovat. A pokud začne asociace dobře fungovat a bude se vždycky držet slíbené slovo, asi se řady ČBA rozrostou, ba se možná vrátí i některé osobnosti, které by činnost pozvedly ke prospěchu všech zúčastněných. Jsou tu u nás šikovní lidé, tak by si v ČBA zasloužili podporu.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů