V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
14.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


14.10.05 14:48 Homola Re: Musim rict, ze Ondruv nazor je...
Tak si prostě pan Wiesner myslí, že se výroční výstava národní asociace na ovocnářskou a květinářskou výstavu nehodí. Já si fakt myslím, že tohle nemohlo Václava Nováka, jako prezidenta asociace, přece urazit.Taky si myslím, že první byl tentokrát v diskusi napaden opět pan Wiesner a to pouze za to, že sdělil svůj názor. Já jsem třeba nakouknul trošku do pozadí organizace výstav ČBA, ale proč hned personifikovat původce chyb a plivat špínu? Není lepší tak nějak přátelská pohoda a možnost prezentovat svůj názor a dospět k nějakému názoru, ze kterého se všechny strany poučí a příště se vyvarují chyb? Absolutně ve všem, v aranžování bonsají a výstav a v jednání s lidmi. Opravdu ten příslovečná kámen raději neberme do ruky, protože je to buď zbytečné, tj. nemůžem nikdo hodit, anebo skončíme asi všichni v krvi. (Snad ale jen obrazně.)
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů