V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
14.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


14.10.05 13:37 Homola Re: Musim rict, ze Ondruv nazor je...
Tak se bojím, že jste teďko nalil té omáčky taky dost. Nemám důvod se pana Wiesnera zastávat (stejně jako kohokoliv jiného), ale v úvodním článku(reportáži), který založil tenhle thread, neshledávám nic neslušného. Byl to jeho názor a IMHo slušně vyjádřený. Lehkej sarkasmus snad nemůže nikoho urazit. Jinak bych rád ještě dodal, že nikdo není dokonalý. A když jsme u té dokonalosti, byly to právě výstavy pořádané BK CZ, které podstatně zvýšily laTku českého bonsajového výstavnictví směrem nahoru. Bůhvíjak by dnes vypadaly výstavy ČBA, nebýt aktivit pana Wiesnera. Takže si myslím, že konkrétně on si může dovolit v tomto ohledu kritiku. A pak už jenom čekat na "zakejhání potrefených hus...."
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů