V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
14.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


14.10.05 12:26 Josef Soukal Re: Musim rict, ze Ondruv nazor je...
Ondrův názor je rozumný, kruegerův je mi ještě bližší, protože pracuju pouze s jamadori, a pravdu má i pan Krýl. Je tady kolem napsáno ale spoustu omáčky, která nesouvisí s jádrem problému - a tím jádrem problému je způsob vyjadřování pana Wiesnera. Jablka, jamadori - to je jedno. I kdybychom se bavili o letech na měsíc, tak bude podstata věci v tom, že pan Wiesner neumí slušně vystupovat a to je ten zásadní fakt, který zde zvedl tu vlnu odporu. Jak jen může člověk takovéto úrovně psát veřejné články a reportáže, natož pak zastávat funkci presidenta Bonsai klubu CZ. Doufám, že jsou členové se svým panem presidentem spokojeni.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů