V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
13.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


13.10.05 18:46 Homola Re: Proč ne s jablky?
Já si myslím, že bonsaje se dají vystavovat prakticky na jakékoliv výstavě. Tady měl asi autor článku na mysli to, že se jedná o výstavu, která by měla být co možná nejvíc reprezentativní, vzhledem k tomu, že jí pořádá národní asociace, která je členem celoevropské asociace. Ono to opravdu bylo trochu kontrastní, vzhledem třeba k prostorám KC, nebo třeba i Mahleru, Zbraslavi atd.. Na druhé straně, samotný pavilón nebyl určitě nevhodný. Hlavně byl prostor dost dobře prosvětlený a provzdušněný, což prospělo bonsajím i divákům a fotografům. Je to asi celé věc názoru jednotlivce. Jistě to takhle mělo i svá pro.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů