V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
13.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


13.10.05 10:14 Dominik Grézl Odkaz pro pana Wiesnera
Pane Wiesnere, úrovní tohoto článku a polemikami, do kterých jste se pustil, pouze dokazujete, že nejste žádnou velkou osobností české bonsajistiky. Jak ho můžete tento článek vůbec nazvat "první ohlasy"? Proč jste ho nenazval "pocity zhrzelého starce"? Rozhodně to není nezávislá reportáž. A vaše názory na pořízení bonsaje způsobem jamadori, nebo koupí polotovaru jsou rovněž směšné. Snad každá kniha o bonsajích uvádí tyto způsoby za naprosto přípustné, tak proč je znevažujete? Jak by se jinak mohli bonsajím věnovat mladší lidé? Nebo na to nemají nárok? A vykoupená bonsaj se už snad nesmí vystavovat? Proč? Je to na ní snad vidět? A dále: Vaše kontakty s většími osobnostmi bonsajistiky z vás nedělají většího bonsajistu, s lepšími a nezávislejšími názory. Neplivejte všude kolem, je to nedůstojné člověka vašeho věku.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů