V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
13.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


13.10.05 09:21 wiesner Re: moje reakce
Pane Kotál,váš budovatelský archaický pozdrav naznačuje,že patříte asi ke straně která chce upravit tiskový zákon a omezit kritiku.Napište mi jak dala Evropa ruce pryč od P.Nottera,budu ho informovat.To vám říkal V.Novák?Na poslední výstavě minulý týden v Martigny ukázal P.Notter,že v Evropě je stále jednička a vědí to i Japonci.Vydává V.Novák časopis zadarmo ?Zadarmo neudělá ani přednášku.Kdy udělal V.Novák sám samostatnou výstavu ? Nevím o tom.Co je vlastní jamadori ? Neznám dělení na vlastní a nevlastní jamadori.Jamadori bylo původně přírody či majitele pozemku a způsob odebrání - přivlastnění je dost problematický.Osobně si víc cením autorských bonsají ze semene.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů