V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
12.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


12.10.05 19:56 Ladislav Kotál , Plzeň moje reakce
Pane Wiesnere, i když jsem původně nechtěl reagovat na Vaše příspěvky k výstavě ČBA, které se mi zdají místy trochu divné, musím. Již několik let stále jako čistý amatér navštěvuji "zápornou postavu evropské bonsajistiky" p. Nováka. Několikrát do roka je zván na různé výstavy po celé Evropě, kde předvádí své umění při tvarování stromů. Myslím, že kdyby byl "záporný", Evropa by od něho dala ruce pryč (jako se to stalo Vašemu příteli Notterovi). Mě osobně přesvědčuje to, že z vlastního jamadori dokáže udělat bonsaj, kterou se nemusí stydět předvádět doma i v cizině a ještě být oceňován. Vás pořád jen slyším kritizovat a hanit, prosazovat osobní zájmy, ale ještě jsem neslyšel, jak ČBA pomoci, když je tak špatná, jak tvrdíte. (Že by pomohlo Vaše zvolení presidentem ČBA? Nebo že byste předvedl své umění na VLASTNÍM jamadori na nějaké výstavě?) V Olomouci jsem byl v sobotu, výstava byla pěkná, dobře rozmístěná, odpolední tvarování SUPER! Vůbec nevadilo umístění vedle mrkví a zelí, protože kdo hledá to svoje, najde! Děkuji pořadatelům za pěkné přijetí a BONSAJÍM ZDAR! AŤ ROSTOU!
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů