V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
12.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


12.10.05 17:31 wiesner Re: DOTAZ na pana wiesnera:
Pane Honzo Waclave,jablka,zelí a další ovoce a zelenina jsou velmi prospěšné potraviny,nevystavují se normálně spolu s bonsajemi a suiseki.Je však možné ,že ČBA zavedla v Olomouci nový trend,dnes je možné vše. Pan Novák je záporná postav evropské bonsaistiky,inicioval s René Vantiltem vyštvání Piuse Nottera a dalších z EBY a ČBA v Olomouci předvedla,že kráčí špatným směrem.Zmanipuloval vyhodnocení na výstavě v Plzni v r.2004 atd. Pseudomiska pana Valucha je plagiát na výtvarný výtvor Jiřího Šedy-Bartoně.Strom v takovéto misce nemůže dlouhodobě přežít.Přečtete si v nějaké knížce co je bon a sai.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů