V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
12.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


12.10.05 15:29 honza waclav MEZI ŘÁDKY ???
pana wiesnera osobně neznám ale jeho první příspěvek ve mě vzbudil vlnu nevole, ale nereagoval jsem - kéž bych uměl reagovat tak smířlivě jako pan slovák výše - to co pan wiesner napsal posléze už mě reagovat donutilo - na výstavě jsem byl, ve čtvrtek a líbila se mi, moc. informace jsem si opatřil (a mohl to tak udělat snadno každý koho bonsaje zajímají) a tak jsem se k pavilonu há dostal snadno. z toho usuzuji že propagace směrem k bonsajistické obci byla dostatečná a tento způsob vystavování (putovně po celé republice) podle mého slouží popularizaci "okrajového umění tvorby bonsají" mezi veřejností. co je lepší pane wiesnere? aby vidělo 100 lidí dokonalé autorské bonsaje a vzdychalo nad drobnými nuancemi tvarování džinů nebo technikou ošetření mrtvého dřeva nebo to aby výstavu "těch miniaturních stromečků" vidělo třeba 1000 lidí - a z nich vzniklo třeba jenom 10 nových bonsajistů a jeden nový pavel slovák??? a o tom kšeftování - kde berete tu jistotu že jsou ty aukční stromy "na kšeft", co víte o financování ČBA? na co myslíte že se ty peníze použijou? já ve vašich příspěvcích čtu mezi řádky nějakou osobní averzi nebo zášť vůči skupině bonsajistů kolem pana nováka - a připadá mi to zbytečný; já se snažím u bonsají odpočívat, těšit se z nich, a nechci se vztekat kvůli takovým "jedůfkám" které tu předvádíte! (PS-jablka a mrkev jsou zdraví prospěšné potraviny ;-)
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů