V. Wiesner: Výstava ČBA v Olomouci - první ohlasy

První hodnocení VIII. celostátní výstavy bonsají a suiseki České bonsajové asociace pohledem prezidenta Bonsai klubu CZ...
10.10.2005  přečteno: x,  kat.:bonsaje
<<< zpět na článek

Vaše jméno
Titulek příspěvku
text příspěvku

jako ochranu před nežádoucími příspěvky vložte, prosím, do následujícího pole
číselně vyjádřený součet číslic jedenáct a devět


10.10.05 12:28 Pavel Slovák Výstava
K této reportáži bych měl několik výhrad, za prvé dle mého nikdoz ČBA nemohl ovlivnit umístění expozice, na to mají na Floře své architekty. Za druhé stromy byly jedny z nejkvalitnějších za několik posledních let u nás na výstavě. Pokud bys chtěl kvalitu srovnávat s KC, je KC výstava kvalitativně dle mého o dost níž. Celou výstavu vždy navodí P. Notter. Bohužel Hortikomplex je vždy hlavně pěstitelskou a podzimní ovocnářskou výstavou. A tomu mají i podřízenou reklamu. ČBA prozatím na tuto propagaci dle mého nemá finance a tak se musíme spokojit s tím co je.Jinak si myslím že zájem lidí byl a bylo jim jedno jestli vedle potkají zelí či kedluben. Pokud taková akce slouží k setkání (a to se povedlo) lidí společného zájmu, nic víc bych neřešil a v dalších byť (diplomaticky) kritických narážkách bych neviděl to nej... řešení. Snažme se nacházet to hezké. Zdraví Pavel S.
Kontakt: redakce: Jan Stropnický. Tento server provozuje firma Jan Stropnický - Bonsai Academia. Aktualizace stránky je prováděna vždy, když se na české bonsajové scéně něco zajímavého děje. RSS. Doporučené rozlišení pro prohlížení této stránky je 1024 x 768 a více.  ISSN 1213-6840.
© 2001-2020 J.Stropnický, K.Stach, J.Junek             design: Jan Junek       Zásady ochrany osobních údajů